Міністерство освіти і науки України запропонувало вчителям присвятити перший урок у новому навчальному році темі «Ми українці: честь і слава незламним!».

Під час виступу на Міжнародній серпневій педагогічній конференції про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Більше того, міністр акцентував увагу учасників заходу на нерозривності в освітньому процесі навчання з національно-патріотично виховною роботою. 

«Міністерством затверджена нова Концепція національно-патріотичного виховання та План заходів на її виконання до 2025 року. В межах цього плану якраз сьогодні на Закарпатті відбувається фінальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура», – додав Шкарлет.

Також до початку нового навчального року у Міністерстві освіти і науки переглянули та оновили зміст навчальних програм загальної середньої освіти через повномасштабне вторгнення росії проти України.

Нагадаємо, раніше Міносвіти і фонд букмекера Parimatch підписали меморандум про співпрацю. Ця новина наразилася на шквал критики громадськості, адже ця компанія провадить букмекерську діяльність та організовує азартні ігри в інтернеті.