Внаслідок обстрілу 2 січня ракетами типу «Іскандер-М» постраждали щонайменше 52 людини, з яких 26 — ушпиталені. Двоє постраждалих у важкому стані в лікарнях. Серед поранених шестеро дітей.

Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов у етері національного телемарафону.

«Всі гуртуються, аби оперативно подолати наслідки [обстрілів — ред.]. Хтось виносить бите скло, хтось виносить вцілілі речі людям, гарячий чай та харчові продукти. Головне наразі — підтримати один одного. І ми чітко розуміємо, за що ми стоїмо, і фактично боремось з наслідками чергового терористичного удару по Харкову. Місто ще не оговталось від обстрілу 30 грудня», — сказав у ефірі Синєгубов.

6 будинків через ракетний обстріл залишаються без опалення, близько 40 будівель постраждали й понад 1200 вікон були вибиті вибуховою хвилею.

На місці досі працюють профільні служби й волонтери, усі пожежі загасили.

Що відомо про обстріл Харкова 2 грудня

Вранці 2 січня в Харкові прозвучала серія вибухів. Перший вибух в місті почули о 07:30, другий — о 07:37, третій — о 07:41, четвертий — о 07:56. Як повідомив Синєгубов, за ранок зафіксували щонайменше 6 влучань в Шевченківському районі.

Внаслідок обстрілу загинула 91-річна жінка. Серед постраждалих шестеро дітей: 6, 9 і 13 років. У них зафіксовані вибухові травми, забої, акубаротравми, гострі реакції на стрес.

Читайте також

  • Загинула акторка харківського театру внаслідок ранкового обстрілу Харкова
  • «Ми живі. Малого встигла сховати»: харківська волонтерка поранена внаслідок обстрілу міста