Відтепер оновити облікові дані можна онлайн через додаток на смартфоні.

Завтра, 18 травня, набуває чинності оновлений Закон про мобілізацію. Усі військовозобов’язані віком 18-60 років повинні оновити свої облікові дані. Відтепер це можна зробити онлайн у застосунку Резерв+. Про це повідомили у Міністерстві оборони України.

«Резерв+ надає можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг. Це зручний спосіб виконання обов’язкової процедури оновлення особистих даних», – ідеться в повідомленні.

Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом.

Застосунок Резерв+

Це додаток, за допомогою якого військовозобов’язані, призовники та резервісти можуть оновити свої дані онлайн. Він буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня.

З 18 червня у застосунку Резерв+ також з’явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про статус користувача як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста.

Також оновити дані можна офлайн у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг, які діють по всій країні.

Читайте також:

В Україні створять єдину систему надання допомоги пораненим.