У Міністерстві оборони України виготовлять нову партію зразків літньої жіночої військової форми та передадуть їх у підрозділи.

Про це стало відомо на спільній нараді Центрального управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ з представниками українських виробників та громадських організацій.

Після першого етапу випробовування зразків жіночої форми, учасники запропонували внести деякі зміни до наявної моделі з урахуванням особливостей анатомії жіночої фігури. Також були продемонстровані нові зразки літнього однострою.

Очікується, що випробовування нових зразків форми військовослужбовицям у підрозділах завершиться до кінця травня. Зараз також тривають випробовування зразків жіночої білизни, наданих громадськими організаціями Forma two та «Смілива Україна».

Якщо ці зразки отримають схвальні відгуки військовослужбовиць, то Управління матзабезпечення до травня розробить відповідну технічну специфікацію Міноборони.

Очільник міністерства Олексій Резніков зазначив, що триває робота над забезпеченням захисниць бронежилетами з урахуванням антропологічних особливостей.

  • Жінки-військові зможуть отримати «підвішені» набори косметики.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.