Міністр оборони України зробив прогноз, що війна з Росією закінчиться наступного літа перемогою України. Про це він розповів виданню CNN.

Він також сподівається, що наступний саміт НАТО у Вашингтоні у липні 2024 року може стати нагодою для прийняття України до альянсу. Оскільки вступ до НАТО можливий лише після завершення війни, Резніков сподівається на перемогу України наступного року.

«Хто знає, можливо, це буде дуже важливий день для України. Це лише мій прогноз», — зазначив Міноборони.

Міністр також зазначив, що українська армія отримала бойового досвіду у веденні війни проти російських військ, і використання стандартного озброєння НАТО допомогло їм в цьому завданні.

«Абсолютно зрозуміло, що це буде політичне рішення. Бо ми стали справжнім Східним щитом НАТО чи Східним щитом Європи. Ми продовжуватимемо проводити наші реформи. Під час цієї війни також, але ми продовжимо наші реформи», — сказав Резніков.

Читайте також

  • Український контрнаступ «набере темп» після повільного початку — Зеленський. Зеленський зазначив, що контрнаступ затримали через нестачу боєприпасів та належно підготовлених бійців.
  • Західне угруповання військ Росії імовірно намагається повернутися до річки Оскіл з метою створення буферної зони довкола Луганської області, повідомили в британській розвідці.
  • Головною ціллю Росії наразі є захоплення сходу України. Зокрема, захоплення решти Луганської області та просування на захід — у східну частину Харківської та північну частину Донецької області, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).