Міністерство цифрової трансформації України опубліковало відкритий лист до компанії Meta через блокування українського контенту в соцмережах.

Мінцифра просить відкрити для користувачів з України правила модерації українського контенту, а також поділитися списком заборонених слів, які алгоритми розцінюють як неприйнятні. Це дозволить уникнути масових блокувань, зазначив Михайло Федоров.

«У той час, коли російська пропаганда залишається в полі зору, пости української медіаспільноти стали чутливим контентом для світу.  Соцмережі створені для того, щоб розповідати правду. Але не можемо це робити достатньо коли політики соціальних мереж створені лише для мирного часу. Ми розуміємо політику Meta щодо ненависті, але вважаємо несправедливим блокування акаунтів та приховування постів. Ми знаємо, що Україна переможе. Але із вашою допомогою це станеться набагато швидше», — зазначив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Головне прохання — відкрийте для українських користувачів правила з модерації українського контенту. А також поділитися списком заборонених слів, які сприймаються системою як неприйнятні. Це дозволить уникнути масових блокувань. 

Раніше Мінцифра запустила англомовне цифрове медіа UNITED24 Media. На сторінках видання розповідатимуть про Україну світові.