Жителі островів Сааремаа та Борнхольм зібрали 30 тисяч євро для пересувних поштових відділень та гуманітарної допомоги звільненому місту.

Про це повідомили в Укрпошті.

У дописі зазначається, що мешканці островів ще восени хотіли якось допомогти Ізюму після звільнення від російської окупації.

«Ми дізналися, що Укрпошта є там практично єдиною діючою компанією. Оскільки поштові відділення були зруйновані, людям можна щось доставити, особливо в сільській місцевості, лише за допомогою пересувних поштових відділень», — координаторка кампанії «Допомога Ізюму» на острові Сааремаа Яаніка Тійтсон.

Зруйноване відділення Укрпошти в Ізюмі / Денис Глушко для Ґвара Медіа

Тому європейці вирішили організувати збір на 5 автомобілів для Укрпошти, щоб мешканці деокупованих громад могли отримувати та відправляти посилки. Необхідну суму збирали на благодійному Різдвяному ярмарку, який організували українці, що переїхали на острів Сааремаа під час війни.

Гуманітарна допомога від мешканців Естонії та Данії / Сторінка Facebook Укрпошти

У січні автівки вже доставили в Україну. Разом з ними приїхала і гуманітарна допомога: лампочки, акумулятори, обігрівачі, спальні мішки, одяг, термобілизна, їжа, канцтовари та техніка тощо.

Компанія зазначає, що скоро пересувні відділення виконуватимуть свою функцію: розвозитимуть пенсії та товари першої необхідності, надаватимуть поштові послуги в Ізюмі та навколишніх селах.

  • «Краса і велич України»: Укрпошта презентує книгу з серією поштових марок.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.