До Дня Соборності Укрпошта представила книгу з оригінальними поштовими марками та блоками, випущеними з 2013 року.

Повідомляє пресслужба компанії.

Презентаційна книга є фінальним результатом 9-ти річної серії поштових марок і блоків, які присвячено кожному регіону України.

«Фрагмент за фрагментом протягом останніх 9 років ми фіксували спадщину різних регіонів у серії поштових випусків «Краса і велич України». Цей проєкт став настільки цінним за своїм значенням та об’ємним за інформацією, яка криється за кожною наступною маркою, що стало очевидно — потрібен новий формат», — йдеться в повідомленні.

«Краса і велич України» — книга про різноманітність та багатство української землі, її мальовничу природу, вікову історію, архітектуру та талановитих людей.

До видання увійшли оригінальні поштові марки та блоки, випущені Укрпоштою, починаючи з 2013 року. Першим випуском серії став поштовий блок «Автономна Республіка Крим» та три художні марки «Аю-Даг», «м. Бахчисарай. Ханський палац», «м. Севастополь. Володимирський собор у Херсонесі».

Щороку в рамках серії з’являлися кілька нових випусків, присвячених окремому регіону.

Знаковими в серії стали випуски, присвячені:

  • у 2016 році — Луганській області;
  • у 2019 — Донецькій області,
  • до 5-ї річниці звільнення міст на Донбасі;
  • у 2021 році блок «Краса і велич України. Севастополь».

Саме ці випуски вписали в поштову історію України: Донбас, Крим і Севастополь — це Україна.

Наклад книги складає 2 тисячі примірників, з яких 300 одиниць не укомплектованих марками. Вартість книги з марками — 4500 гривень, без марок — 900 гривень.

Автор серії з 27-ми поштових блоків та 30-ти поштових марок — український живописець, графік, член Національної спілки художників України Олександр Калмиков.

Над дизайном та розробкою презентаційного видання працювали художники Олександр та Сергій Харуки.

Презентаційну книгу «Краса і велич України» можна замовити в офіційному онлайн-магазині Укрпошти або придбати у філателістичних крамницях із 23 січня.

  • Укрпошта дозволила отримувати відправлення за допомогою SMS.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.