15 травня близько 10 ранку армія РФ ударила по Малій Данилівці Харківської області. Внаслідок обстрілів є постраждалі.

Про це повідомив голова Малоданилівської селищної ради Олександр Гололобов.

За його словами, російські військові обстріляли територію громади попередньо з авіації. До лікарні з різними ступенями тяжкості доставлено чотири людини, всі вони працівники медичного закладу.

Наслідки обстрілів Малоданилівської громади, 15 травня 2024 року / Фото: Олександр Гололобов

Внаслідок обстрілів постраждали приміщення амбулаторії, бібліотеки та 11 багатоповерхових будинків. Знищено два автомобілі, в тому числі службовий медичного підприємства.

14 травня російські війська били по населених пунктах Харківської області з РСЗВ, авіації, артилерії та дронів. Унаслідок обстрілів три людини загинули, ще три — отримали поранення, повідомили в поліції Харківської області.

Нагадаємо, з прикордонних територій Харківської області поліція, волонтери та рятувальники евакуювали вже 7991 людину, серед них понад 760 дітей.

10 травня, Російська Федерація розпочала нову хвилю наступальних дій на півночі Харківської області. Щонайменше станом на 7–8 ранку на тому напрямку йшов важкий бій. Це підтвердив президент України Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з президенткою Словаччини Зузаною Чапутовою в Києві.

Читайте також

  • Кому хочеться лишати свою домівку? Люди повинні це зробити, щоб врятувати життя — волонтер про евакуацію з Вовчанська
  • Прокуратура розслідує дві справи стосовно вбивства цивільного мешканця у Вовчанській громаді та зникнення ще одного