Наразі у місті приймають евакуйованих з районів Харківщини, де йдуть активні бойові дії.

Попри загострення ситуації у прикордонних районах області, потреби в евакуації мешканців Харкова немає. Про це сьогодні, 15 травня, в ефірі телемарафону повідомив міський голова Ігор Терехов. 

«Мова про евакуацію з Харкова не йде. Ми, навпаки, приймаємо евакуйованих. До Харкова приїжджають люди з районів, де зараз йдуть активні бойові дії. Ми вже прийняли понад 6 тисяч осіб. Розміщуємо їх у гуртожитках, надаємо все необхідне, щоб вони почувалися більш-менш захищеними», – розповів мер. 

За його словами, зараз потреби в речах для евакуйованих немає, усього вистачає.

Також міський голова повідомив, що напередодні ворог завдав сім ударів по густонаселених районах Харкова, щоб залякати його мешканців та змусити виїхати з міста. Мер подякував харків’янам за те, що не піддаються паніці та продовжують допомагати ЗСУ. 

«І місто дуже багато допомагає нашим військовим частинам, і харків’яни відгукнулися на мій заклик та перераховують кошти на потреби захисників. Наша головна мета – захистити Харків та Україну, дати гідну відсіч агресору, який прийшов на нашу землю», – наголосив Ігор Терехов.

Нагадаємо, російські війська завдали 7 ударів по Харкову за сьогоднішній день, 14 травня. Три «прильоти» КАБів були зафіксовані в Шевченківському районі. Один зі снарядів влучив у багатоповерховий будинок, інші – поряд з житловою забудовою. Внаслідок атаки по середмістю постраждали 20 харків’ян, серед них – дівчатка 8 та 12 років та дванадцятирічний хлопчик.

Одна з авіабомб влучила в 10-11 поверхи житлового будинку. Там зафіксовано серйозні руйнації, повідомляє Терехов.

Читайте також

  • Ми потребуємо два Patriot для Харкова й області – Зеленський на зустрічі з Блінкеном.