Прокуратура передала до Агентства з розшуку та менеджменту активів майно соратника Віктора Януковича та колишнього народного депутата від «Партії регіонів» Дмитра Святаша на суму понад 600 млн грн.

Про це повідомляють у Київській міській прокуратурі.

Хоча, прокуратура не називає імені екснародного обранця, проте в УП зазначають, що мова йде саме про Дмитра Святаша. Майно й активи вже арештовані й передані до АРМА. Сам колишній нардеп, за даними силовиків, переховується в рф та перебуває у розшуку.

Він фактично керував одним з найбільших в Україні підприємств із продажу транспортних засобів. У змові з топ-менеджментом пов’язаних з ним компаній, за його вказівкою було незаконно відчужено понад 200 об’єктів нерухомості та корпоративні права трьох товариств, що перебували в заставі банку, з метою подальшої легалізації цього майна.

Дмитро Святаш був народним депутатом п’яти скликань з 2002 по 2019 роки (IV-VIII скликання), у складі Партії регіонів, а після членом партії «Відродження». У парламент обирався по мажоритарному виборчому округу № 170 Московського району міста Харкова.