Чоловік переїхав до окупованого на той час Куп’янська та обійняв посаду «и. о. начальника управления лесного хозяйства» так званої «ВГА Купянского района Харьковской области». 

Мешканець Руської Лозової на Харківщині отримав 9 років позбавлення волі за співпрацю з РФ. Прокурори довели, що чоловік переїхав до Куп’янська під час окупації та влаштувався там на роботу до лісового господарства, створеного на базі українського підприємства.  

«Також колаборант формував та погоджував бюджет для виплати заробітної плати у російських рублях працівникам вказаного підприємства», – ідеться в повідомленні.   

Своїм підлеглим він, за даними слідства, надавав вказівки щодо заготівлі деревини та здійснення перереєстрації усіх транспортних засобів, укладання трудових договорів та їх реєстрації в органах окупаційної влади.  

Напередодні деокупації Харківщини чоловік втік на територію РФ. Наразі він переховується від правоохоронців, строк відбуття ним покарання почне обчислюватись з моменту його фактичного затримання. 

Читайте також

  • Мешканці Куп’янського району оголосили підозру за співпрацю з окупаційною владою.
  • Експоліціянт з Харківщини отримав довічне ув’язнення за співпрацю з ФСБ.