Двом хлопцям, яким провели операції, лікарі змогли зберегти ноги. Нині троє постраждалих внаслідок обстрілу Салтівського району Харкова дітей перебувають у реанімаціях профільних медзакладів.

Про це Суспільне Харків повідомив керівник однієї з лікарень Руслан Врагов.

До нас доставили четверо пацієнтів. Троє — це хлопчики 2009 року народження, й один — це чоловік 55 років. Хлопчики всі були у тяжкому стані. Були викликані фахівці з інших лікарень, залучені травматологи, анестезіологи, хірурги. Стан хлопців довелося стабілізувати, вони в нашій лікарні лишалися добу в інтенсивній терапії. На ранок їхній стан важкий, але стабільний.

Руслан Врагов, керівник лікарні

У одного з хлопців, зазначив він, поранення голови й осколкове ураження легенів, у двох інших дітей — відкриті переломи стегна і гомілковостопного суглоба. Усі кінцівки були відновлені, встановлені апарати зовнішньої фіксації. Врагов сподівається, що вдасться зберегти ноги обох хлопців. Він повідомив, що в усіх дітей стан стабільний і загрози їхньому життю нема.

У 55-річного пораненого чоловіка стан середньої важкості, втрата свідомості й контузія, він лишається в лікарні, зазначив Врагов.

Нагадаємо, у 8-річної дівчинки, яка також постраждала унаслідок обстрілу Салтівки 8 травня, поверхнева травма, її стан середньої важкості. Дитину лікуватимуть амбулаторно.

Обстріл Салтівського району Харкова 8 травня

8 травня близько 13:30 російські військові ударили по Салтівському району міста. Внаслідок обстрілу постраждало сім людей, серед яких 8-річна дівчинка й троє юнаків 14, 14 та 15 років. 55-річний цивільний чоловік із травмами середнього ступеня також доставлений до лікарні. Дві жінки 80 та 32 років у легкому стані — їм була надана допомога на місці.

Спальний район міста, де немає жодного військового об’єкта. Дитяча площадка розташована на території школи, на яку вийшли пограти в футбол три хлопчики, що навчаються в цій школі.

Володимир Тимошко, керівник Нацполіції Харківщини

За його словами, армія РФ могла застосувати для удару ракету або безпілотник.

Читайте також

  • Уночі 8 травня сили ППО збили в небі над північною частиною міста два БПЛА «Шахед». Без руйнувань та постраждалих
  • У Харківській області внаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україну постраждало 365 дітей