Під час благодійного туру «Дома ах**нно» містами України музичний гурт з Харківщини «Курган&Агрегат» зібрав 13 149 270 грн для потреб Сил Оборони України.

Про це йдеться на інстаграм-сторінці гурту.

Там зазначено, що понад 6 мільйонів із загальної суми — це 100% вартості проданих квитків, яку гурт передав як донат. Решта коштів була зібрана під час благодійних аукціонів на концертах. Найбільше пожертв — близько 3,8 млн грн — надійшло в Києві, де під час аукціону людина заплатила 370 тис. грн за можливість заспівати з гуртом на сцені. На аукціонах розігрувалися сувеніри від «Курган&Агрегат»: футболки, книги та прапори від «Азову». Звіти за використані кошти гурт обіцяє публікувати на своїй інстаграм-сторінці.

Як зазначає гурт, частина зібраних грошей вже використана: придбано 175 FPV-дронів для ГУР МО, оплачено безпілотний комплекс Mini Shark, куплено 3 квадрокоптери DJI Mavic 3 Thermal, а 606 700 грн передано на банку «Азову».

Тур «Дома ах**нно» тривав 2 місяці та охопив 22 міста, серед яких, Київ, Львів, Рівне, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя, Дніпро, Кременчук, Харків. Тур став першим всеукраїнським туром «Курган&Агрегат» з початку повномасштабної війни. Організатором виступила SIVAK Concert agency.

Курган & Agregat — це український хіп-хоп гурт, родом з селища Близнюки на Харківщині. Гурт заснований у 2014 році трьома друзями: Євгеном «Курганом», та братами-близнюками Амілем та Рамілем. Їхня музика вирізняється використанням суржику та слобожанського говору.

Нагадаємо, Аміль та Раміль Насірови з гурту «Курган & Агрегат» виконали головні ролі у фільмі Антоніо Лукіча «Люксембург, Люксембург» і це стало їхнім акторським дебютом. Стрічка розповідає історію життя двох братів-близнюків Василя та Миколи. Один працює чесним поліціянтом та завжди дотримується правил, інший — неввічливий та нахабний водій маршрутки, який постійно порушує закон.

Читайте також

  • «Люксембург, Люксембург» отримав нагороди на двох кінофестивалях.
  • Окрім нагород на фестивалях, фільм залишається лідером українського прокату.
  • Як відбувалася прем’єра стрічки у Харкові, дивіться у репортажі Ґвара Медіа.