За словами міністра закордонних справ, сім систем Patriot – це невисока ціна за довготривалий мир у Європі.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба після російського обстрілу друкарні у Харкові закликав союзників надати Україні сім систем ППО Patriot. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Х.

«Ця жахлива атака має нагадати усім у світі, що Україна все ще терміново потребує сім систем Patriot. Кожен день зволікань і дебатів не лише коштує життів, але й наближає можливість більшої війни у Європі», – написав Кулеба.

Також він подякував Німеччині за надання Україні однієї системи протиповітряної оборони та наголосив, що отримання ще шести «залишається критичним не лише для виживання України, але й для миру в Європі».

«Я ще раз закликаю країни, які мають Patriot, пришвидшити прийняття рішень і надати ці системи Україні. На жаль, одні слова солідарності не перехоплюють російські ракети», – прокоментував він.

Нагадаємо, вранці 23 травня російські війська завдали 15 ударів по Харкову. Прямим влучанням було зруйновано типографію Фактор-друк, яка входить до групи компаній Фактор та є одним з найбільших типографських комплексів повного циклу у Європі.

Наразі відомо про сімох загиблих. Усі вони – працівники підприємства. Журналісти Ґвара Медіа побували на місці влучання та задокументували черговий російський злочин – фоторепортаж можна переглянути за посиланням.

Читайте також

  • На Харківщині від вибуху російського дрона постраждала дитина.