Наразі відомо про сімох загиблих та 16 поранених. Наразі триває розбір завалів.

Вранці 23 травня російські війська завдали 15 ударів по Харкову. Прямим влучанням було зруйновано підприємство, яке займалося друком. Наразі відомо про сімох загиблих. Усі вони – працівники підприємства. Про це в коментарі Ґвара Медіа повідомив міський голова Ігор Терехов.

«Це фабрика, яка займалася друком. Тут друкувалися зошити, книжки. Коли було пряме влучання в підприємство тут була робоча зміна, працювали люди. Більшість загиблих – це жінки. Один з загиблих – чоловік». – розповів він.

За даними прокуратури, станом на 13:00 відомо про 16 поранених. На місці триває розбір завалів. За попередніми даними, росіяни обстріляли Харків ракетами С-300.

На місці влучання в Основ’янському районі виникла велика пожежа. Працюють пожежні. В Холодногірському районі Харкова була розтрощена транспортна інфраструктура. За словами Терехова, там немає таких руйнацій і немає постраждалих.

У коментарі Ґвара Медіа речник ГУ ДСНС України в Харківській області Євген Василенко розповів, що на місці влучання у виробничу будівлю сталося руйнування конструкцій, виникла пожежа на площі 500 кв.м. За годину загоряння було локалізовано.

Читайте також

  • Російські війська вдарили керованою авіабомбою по Золочеву на Харківщині.