Київська школа економіки разом з експертами Martin Trust Center проведе у березні буткемп для розвитку українських стартапів, пише KSE.

Інтенсивний курс створений для команд, що мають чітке уявлення про ідею та реалізацію власного продукту. Організатори не ставлять обмежень на сфери чи типи проєктів. Після фінального відбору стартапів, до кожного з них кожний підберуть викладачів та менторів, які найбільше відповідають запитам учасників.

Приймання заявок стартувало 16 січня. Сам курс почнеться 17 березня і триватиме впродовж 5 днів. Вартість — безкоштовна.

«Протягом 5 днів учасники тісно співпрацюватимуть із досвідченими менторами для розробки та перевірки своїх бізнес-моделей, створення мінімально життєздатного бізнес-продукту. Випускники нашого навчального кемпу підуть із впевненістю та здатністю втілювати свої ідеї в реальність і досягати успіху в конкурентному світі стартапів», — пишуть в KSE.

Martin Trust Center — це дослідницький і навчальний центр у MIT Sloan School of Management, що відповідає за розвиток підприємницької освіти. Массачусетський інститут є одним з найкращих технологічних університетів світу, а останнє десятиліття посідає 1 місце у світовому рейтингу університетів.

Що таке буткемп?

Bootcamp — це вид освіти, що започаткували в армії. Він являє собою інтенсивний курс, який допомагає повністю зануритися у предмет вивчення та отримати всі необхідні навички за короткий час.

  • В Україні запустили бізнес-акселератор для підтримки підприємців

Навчайтеся та не забувайте підписуватися на нас у Facebook і Telegram, переглядати YouTube та TikTok.