Міністерство цифрової трансформації разом із партнерами презентували поглиблену акселераційну програму Impact Business.

Пілотний проєкт підтримає 25 українських підприємств, які прагнуть зробити позитивні соціальні зміни частиною своєї стратегії, зокрема це сфери сільського господарства, енергетики, інфраструктури, охорони здоров’я, кібербезпеки та тощо. 

Узяти участь у програмі зможуть активні компанії, які зареєстровані в Україні та після війни готові допомагати відновленню країни й створенню позитивного та довготривалого впливу з оціночним збільшенням ВВП України на суму понад $250 мільйонів протягом п’яти років.

Для підприємців, які пройдуть відбір, підготували лекції, воркшопи та дослідження на тему зростання бізнесу та включення соціального впливу до бізнес-стратегії. Програма також включає консультації від експертів, коучів та менторів, доступ до інвесторів та глобальних технологічних ресурсів.

Після проходження програми два підприємства з найкращими результатами матимуть можливість залучити фінансову підтримку в розмірі до €20 тисяч на команду.Подати заявку можна за посиланням. Дедлайн — 17 лютого 2023 року.

  • Нагадаємо, з 3 по 7 лютого у Німеччині відбудеться виставка для підприємців сфери креативних індустрій.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.