Естонський додаток mRiik презентували на заході Diia Reels, що відбувся під час всесвітнього економічного форуму в Давосі. Про це пишуть на сайті Мінцифри.

В ході співпраці з естонськими розробниками команда Дії поділилися кодом застосунку та підходами до UX/UI дизайну. З лютого mRiik вже буде доступний для тестувальників. Повноцінний запуск відбудеться в середині 2023 року.

«Естонія майже десять років робить внесок у розвиток цифрової держави України, а за останні кілька років українське рішення m-state Дія стало найкращим у світі. Ми раді, що у співпраці з Управлінням інформаційних систем та Державним підприємством Дія незабаром зможемо представити національний мобільний застосунок Естонії, побудований на технічних компонентах і дизайні Дії», – зазначив віцеканцлер з цифрового розвитку Естонії Луукас Крістіян Ільвес.

Крім того, під час Diia Reels Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров розповів про цифрову стійкість України в реаліях війни та поширення українського досвіду серед іноземних колег.

  • США хочуть створити аналог української «Дії»
  • Український monobank виходить на польський ринок

Розвивайте вітчизняне та не забувайте підписуватися на нас у Facebook і Telegram, переглядати YouTube та TikTok.