У рамках проєкту Lviv Tech City агенція IAMIDEA розробила бренд-стратегію, комунікаційне повідомлення та айдентику.

Зазвичай, люди асоціюють Львів зі старовинною архітектурою, бруківкою та барами. Саме тому завданням кретивників було відійти від традіційної концепції міста та інтегрувати житловий парк майбутнього в історичне та старовинне місто.

Lviv Tech City – це перший інноваційний парк на Заході Україні.

IAMIDEA розробили для нього логотип, стилістику, стилеутворюючі елементи, підібрали шрифти та кольори. Основою логотипу є стала фігура – квадрат, що поділений на три рухомих блоки. Він символізує стабільність та одночасний рух, розвиток. Використовуючи асоціації, креативники підібрали 4 кольори, що диференціюють кожний блок. Так, блакитний позначає бізнес зону, помаранчевий – житлову зону, зелений – зону для навчання, а жовтий – для відпочинку. 

За створену айдентику для Lviv Tech City агенція IAMIDEA отримала престижну дизайн-нагороду Red Dot у категорії «бренд-дизайн та айдентика».

Додамо, що на Заході України з’явиться ще два індустріальні парки: Хотин Invest та «Енергія Буковини». Обидві промислові зони розташуються в Чернівецькій області та сприятимуть розвитку економіки держави й регіону.