Такі дані показали результати всеукраїнського опитування від КМІС, повідомляють у Мінцифрі.

У 2022 році кількість респондентів, які користуються застосунком та порталом Дія, зросла до 52%. У 2021 році таких людей було 30%. А у 2020 взагалі 13%. Отже, є стабільний зріст популярності е-послуг серед українців.

Попри повномасштабне вторгнення продовжуємо будувати найзручнішу цифрову державу у світі. За 2022 рік до Дії приєдналися 6 мільйонів користувачів. Застосунком вже користуються 18,5 млн користувачів, порталом — 22 млн.

«Ці показники ще раз доводять, що цифровізація — тренд. Вона спрощує життя мільйонів людей. Тому що для комунікації з державою вам потрібен тільки смартфон або лептоп. Жодних черг та бюрократії», — додає очільник Мінцифри Михайло Федоров.

Більше деталей — у дослідженні. Його провели КМІС на замовлення ПРООН в Україні за підтримки Швеції.

Віднедавна в застосунку Дія доступні такі функції:

  • Витяг про місце проживання можна генерувати через застосунок Дія, а для зміни місця проживання ВПО необхідно фізично перебувати на місці тимчасового місця проживання, щоб підтвердити геолокацію.
  • єДокумент працюватиме без інтернету, а Дія — за мінімальної наявності мобільного зв’язку.
  • У Дії з’являться дипломи та шкільні атестати. Відповідну постанову ухвалив Кабмін, а команда Мінцифри вже працює над цією експериментальною послугою.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube.