Проєкт від ГО UPAW «Генеруємо порятунок тварин» покликаний забезпечити ветеринарні клініки й притулки для тварин генераторами. Передбачається безкоштовне надання 70 пристроїв.

З них 36 вже доставлено в регіони, які найбільше постраждали від війни, зокрема, 20 генераторів отримали притулки на Київщині, Сумщині, Чернігівщині та Харківщині, ще 10 штук спрямували до Миколаєва.

Ще два спеціальні інверторні генератори були доставлені з Фінляндії в Харків та Одесу й чотири найближчим часом надійдуть із Польщі та Британії.

Також, скоро мають надійти ще 34 генератори завдяки Палаті ветеринарних лікарів Польщі та організації «Ветеринари без кордонів» із Канади.

Чому генератори так важливі для притулків?

У першу чергу — це можливість забезпечити тварин водою, їжею та теплом. А через війну кількість чотирилапих у притулках збільшується.

Крім того, доводиться робити операції. У регіонах, близьких до бойових дій, привозять поранених тварин.

«Зробити операцію без наявності світла практично неможливо. Наприклад, апарат для коагуляції потребує 2.2 кіловати електроенергії, без нього неможливі певні процедури», — розповідає Ігор Андрієнко, керівник клініки АльфаVet у Глухові на Сумщині, що розташована за близько 15 км від Росії.

ГО UPAW працює над проєктом «Генеруємо порятунок тварин» у межах напряму кризового менеджменту. З початком повномасштабної війни організація швидко відреагувала на виклики та потреби, які з’явилися, та почала допомагати «хвостатим заручникам війни».

  • Некомерційний проєкт GladPet, ветеринарна клініка «Пес і Кіт» та Канадська організація Veterinarians Without Borders створили проєкт з Безкоштовних ветеринарних онлайн-консультацій.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.