Фінал конкурсу пройде 3 лютого. Зараз у глядачів є можливість обрати суддів Нацвідбору.

Ведучими конкурсу обрали стендап-коміка з Харкова Василя Байдака, фронтвумен гурту The HARDKISS Юлію Саніну та  офіційний «голос» Євробачення в Україні Тимура Мірошниченко. Про це повідомили на офіційній сторінці Євробачення.

«3 лютого у фіналі Нацвідбору зіркова трійка ведучих працюватиме як разом на головній сцені, так і окремими парами в конкретних зонах», – ідеться в повідомленні.

Вести бекстейдж та передшоу Нацвідбору на Євробачення-2024 буде ведуча Анна Тульєва.

У додатку «Дія» триває опитування, в якому українці можуть обрати членів журі Нацвідбору на Євробачення-2024. Проголосувати можна до 22 січня. Взяти участь можуть усі користувачі Дії від 14 років.

«Євробачення» — це щорічний пісенний конкурс, що проводиться з 1956 року між країнами-членами Європейської мовної спілки. Україна тричі вигравала конкурс Євробачення: у 2004 році, 2016 році та 2022 році. Руслана з піснею «Wild Dances» стала першою переможницею Євробачення від України. Джамала з піснею «1944» стала другою переможницею Євробачення від України. Її пісня була присвячена депортації кримських татар у 1944 році. Kalush Orchestra з піснею «Stefania» стала третьою переможницею Євробачення від України.

Читайте також