На Куп’янському напрямку тривають позиційні бої. Проте підтверджених змін лінії фронту не зафіксовано, йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

«Російське джерело стверджувало, що російські сили знаходяться за сім кілометрів від Куп’янська, хоча відкриті джерела дозволили ISW лише оцінити, що найближчі російські позиції поблизу Куп’янська знаходяться приблизно за вісім кілометрів від населеного пункту», — зазначено в повідомленні.

Бойові дії відбувалися на північний схід від міста поблизу Синьківки, на схід — поблизу Петропавлівки, на південний схід — поблизу Табаївки та Берестового, писали аналітики ISW. У Генштабі ЗСУ зазначали, що українські військові відбили 18 атак російських військ в районах зазначених сіл.

Куп’янський напрямок, 19 січня 2024 року / Скриншот з сайту: deepstatemap.live

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський зазначив, що росіяни зосереджують зусилля на захопленні Синьківки. Водночас речник командування Сухопутних військ підполковник Володимир Фітьо заявив, що на Куп’янському та Лиманському напрямках збільшилася кількість застосувань російських безпілотників. Російські війська завдали 54 удари з безпілотників, тоді як раніше за добу не завдавали понад 30 ударів.

Читайте також

  • Внаслідок російських обстрілів Куп’янська постраждали троє людей