З 9:00 до 18:00 10 липня буде припинене водопостачання в деяких населених пунктах Харківщини. Причиною стануть ремонтні роботи на насосній станції КП «Харківводоканал» в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду.

Про це повідомили в Харківській ОВА.

Мова йде про селища П’ятихатки, Лісне, Родичі, Флоринка, а також територій гольф-клубу та «Фельдман Екопарку».

У компанії також порадили мешканцям Харківщини «завжди мати достатній запас води для першочергових потреб».

У червні цього ж року, «Харківводоканал» відновив подачі послуг у будинках, пошкоджених ворожими обстрілами в Київському районі. Також мова йде про ремонтні роботи на вулиці Наталії Ужвій, що на Північній Салтівці. Це стосується саме тих помешкань, мешканці яких повернулися до своїх квартир або планують заселення, а також звернулися на підприємство з проханням відновити подачу послуг та підтвердили готовність оплачувати їх.

Нагадаємо, у Куп’янському районі на Харківщині через бойові дії було пошкоджено газопроводи. Без газопостачання залишилось 14 абонентів. Також у Харківській області за добу 4 липня енергетикам вдалося заживити 1943 абоненти, які знеструмлювалися через російські обстріли. Однак через бойові дії були нові відключення. На ранок 5 липня залишаються знеструмленими 37,4 тисячі абонентів у 107 населених пунктах.

Читайте також