У частині Салтівського, Київського та Немишлянського районів Харкова сьогодні, 24 червня, з 8:00 до 20:00 буде відсутнє водопостачання через підготовку мереж до осінньо-зимового періоду.

Про це повідомили у Харківській міській раді.

Відключення торкнеться споживачів, які проживають у межах частини Салтівського та Київського районів, обмеженої:

 • вулицею Гвардійців-Широнінців;

 • вулицею Василя Стуса;

 • проспектом Тракторобудівників;

 • Окружною дорогою;

 • вулицею Світлою;

 • вулицею Валентинівською;

 • вулицею Владислава Зубенка;

 • Салтівським шосе до вулиці Гвардійців-Широнінців.

Також без водопостачання залишиться частина Немишлянського району, обмеженої:

 • проспектом Тракторобудівників;

 • вулицею Єдності;

 • вулицею Сонячною;

 • селищем Перемога;

 • селищем Кулиничі (Салтівським шосе, вулицею 7-ї Гвардійської Армії, вулицею Марфінською, вулицею Амосова);

 • Салтівським шосе до проспекту Тракторобудівників. 

Харків’ян просять заздалегідь зробити запас води. 

Нагадаємо, депутати Харківської міської ради ухвалили рішення про залучення інвестиційного гранту обсягом до 17 мільйонів євро від Спеціального фонду акціонерів Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Ці кошти спрямують на придбання обладнання для децентралізації та відновлення енергосистеми міста.

Читайте також