Харківська міськрада збільшила видатки на оборону та інфраструктуру міста майже на 123 мільйони гривень. Зміни до бюджету міста на 2024 рік ухвалили на позачерговій сесії 28 лютого депутати Харківської міської ради.

Про це повідомила пресслужба установи.

Згідно з рішенням, видатки на заходи цивільного захисту, територіальної оборони та допомогу військовим збільшено на 47,5 млн грн. Ще 32,9 млн грн виділено на безперебійне функціонування систем тепло- та водопостачання.

Також додатково 28,9 млн грн спрямують на ремонт трамвайних колій, контактних мереж і доріг. 13,8 млн грн отримає програма відновлення житлового фонду.

Видатки збільшили коштом вільних залишків і перерозподілу коштів у бюджеті, заявили в міськраді.

Нагадаємо, на позачерговій сесії Харківської міськради 26 січня ухвалили рішення про зміни до бюджету міської територіальної громади на 2024 рік. Серед усього, 25,2 млн грн було спрямовано на фінансування військових частин. Загальний бюджет міста відповідно до схваленого проєкту становить 17 мільярдів гривень.

Нагадаємо, у 2023 році Ігор Терехов розповів, що з міського бюджету на оборону та безпеку виділили 825 мільйонів гривень. З них 474 мільйони – минулого року. За його словами, всі бригади, які зверталися до Харкова, отримали підтримку. Водночас видання Forbes не знайшло коштів на тероборону в бюджеті Харкова, хоча на благоустрій було закладено майже 1 мільярд гривень. Пізніше Терехов сказав, що місто фінансує ЗСУ через інші статті бюджету.

Раніше журналісти Ґвара Медіа зверталися до пресслужби мера з проханням прокоментувати ставлення міської влади до мітингів «Гроші на ЗСУ» та відсутність реакції на звернення активістів — відповіді не отримали.

Читайте також

  • «Утворення інформації, що запитується, покладає надмірний тягар» – у Харківській міськраді не відповіли щодо кількості вулиць, які необхідно перейменувати