Відповідне рішення депутати підтримали сьогодні, 28 лютого, на позачерговій сесії.

Для цього вивели зі складу Департаменту житлово-комунального господарства Управління з будівництва, ремонту та реконструкції та перейменували його.

«Згідно з рішенням, створення Департаменту з благоустрою, відбудови та реконструкції сприятиме більш раціональному використанню коштів для відбудови, реконструкції та реставрації об’єктів житлово-комунального та соціального призначення», – ідеться в повідомленні.

Нагадаємо, також на сесії міськради депутати Харківської міської ради Олександр Мирошниченко та Юрій Корсунов достроково склали свої повноваження. 

Крім цього, Харківська міськрада збільшила видатки на оборону та інфраструктуру міста майже на 123 мільйони гривень. Зміни до бюджету міста на 2024 рік ухвалили на позачерговій сесії 28 лютого депутати Харківської міської ради. Згідно з рішенням, видатки на заходи цивільного захисту, територіальної оборони та допомогу військовим збільшено на 47,5 млн грн. 

Читайте також

  • «Утворення інформації, що запитується, покладає надмірний тягар» – у Харківській міськраді не відповіли щодо кількості вулиць, які необхідно перейменувати.