Це представники партій «Блок Кернеса – Успішний Харків» та «Європейська солідарність».

Депутати Харківської міської ради Олександр Мирошниченко та Юрій Корсунов достроково склали свої повноваження. Відповідне рішення було ухвалене сьогодні, 28 лютого, на позачерговій сесії міськради. 

«Так, у зв’язку з особистими заявами повноваження припинили Олександр Мирошниченко та Юрій Корсунов, яких у 2020 році було обрано депутатами Харківської міської ради від політичних партій «Блок Кернеса – Успішний Харків» та «Європейська солідарність», відповідно», – ідеться в повідомленні.

Олександр Мирошниченко був секретарем постійної комісії з питань екологічної політики, а Юрій Корсунов – секретарем постійної комісії з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

Довідка

Олександр Мирошниченко у 2020 році був обраний до міськради від партії «Блок Кернеса – Успішний Харків». До сьогоднішнього дня виконував обов’язки директора департаменту інфраструктури міськради.

Юрій Корсунов також у 2020 році обрався до Харківської міськради від блоку «Європейська солідарність».  Ветеран АТО, після початку повномасштабного вторгнення долучився до лав Тероборони. Служив у складі 228-го батальйону 127-ї бригади тероборони, пізніше став командиром мінометної батареї 122 батальйону 113 бригади ТРО. Є одним із засновників ветеранського руху в Харкові.

Читайте також

  • «Утворення інформації, що запитується, покладає надмірний тягар» – у Харківській міськраді не відповіли щодо кількості вулиць, які необхідно перейменувати.