На позачерговій сесії 28 лютого депутати Харківської міської ради ухвалили рішення про зменшення податкового навантаження на бізнес та мешканців міста на період воєнного стану.

Про це повідомила пресслужба міськради.

Там зазначили про зниження на 30-50% ставки податку на землю для найбільш постраждалих об’єктів промисловості, офісів, готелів та земель під будівництво. Також подовження пільги для власників пошкодженої нерухомості. Їх звільнено від сплати податку на період дії воєнного стану, повідомили в міськраді. Крім того, до завершення війни звільнено від податку 24 тисячі фізичних осіб — власників приватних домоволодінь.

«Якщо потрібно буде ще знизити податкові ставки для деяких видів діяльності, ми це зробимо. Для нас дуже важливо, щоб бізнес мав можливість працювати», — заявив міський голова Ігор Терехов.

Нагадаємо, Терехов провів зустріч з бізнес-лідерами міста. Під час зустрічі він заявив, що окрім пільг для підприємців, також важливо посилити захист неба.

Під час зустрічі з журналістами начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що перш за все захищатимуть критичну інфраструктуру. «Питання по С-300 залишається, бо 40 секунд – це досить незначний час. У деяких систем час наведення 30 секунд на ціль», — сказав Синєгубов.

Раніше Терехов вже заявляв, що «закрити небо над Харковом вкрай важливо». За його словами, міська влада торік перерахувала понад пів мільярда гривень на потреби військовим, у тому числі для ППО та організації мобільних груп для боротьби з «шахедами».

Читайте також