У Люботині Харківської області з’явився новий тимчасовий мистецький майданчик «Внутрішність». Наразі триває open call на першу виставку.

Про це журналістам Ґвара Медіа розповіла ініціаторка проєкту.

«Внутрішність» створила 21-річна журналістка Катя, яка прагне децентралізувати мистецтво, зробити його доступнішим для людей з Харківщини та надати можливість для самореалізації молодим митцям.

Засновниця тимчасового мистецького майданчику «Внутрішність» у Люботині Катя / Фото надане Катею

Проєкт позиціонується як майданчик для дослідження себе через мову мистецтва. Катя вважає, що така саморефлексія допоможе на ментальному рівні віддалитися від російської культурної традиції.

«Внутрішність рідке й цікаве слово. Воно є антонімом до слова “зовнішність”, означає наповнення, щось, що міститься всередині. Внутрішність — це про бажання докласти зусиль, аби зазирнути вглиб та знайти неочевидне. Ну, а ще цим словом називають м’якоть кавуна)», — каже Катя.

Наразі оголошено відкритий конкурс (open call) на участь у першій виставці «Немає нічого більш постійного, ніж тимчасове». До участі запрошуються як професійні митці, так і аматори. Прийматимуться роботи різних форматів: фото, відео, анімація, картини, колажі, зіни, тексти, скульптури, перформанси, пісні, танці тощо. За словами Каті, інших критеріїв немає. Вона відкрита до експериментів.

Організаторка планує об’єднати на виставці мінімум 15 учасників. Подати заявку можна за посиланням. Дедлайн – 26 травня о 20:00 . Простір «Внутрішність» розташований у гаражі за адресою: Люботин, вулиця Світла, 1.

Читайте також

  • «Навіть без світла, води та газу в Харкові відбувається мистецтво»: молодий театр «Очерет» відзначає першу річницю
  • Театр «Нафта» відправляється в тур із моновиставою «Хтось такі як я»
  • Ганна Улюра стала новою резиденткою в будинку «Слово»