Станом на зараз постачання гарячої води відновлене майже в усьому місті. 

У Харківських тепломережах звернулися до містян з проханням мінімізувати користування електричними бойлерами. Як повідомили на підприємстві, це допоможе зменшити навантаження на енергосистему, яка була зруйнована ворогом минулого тижня. 

«Ми зробили все можливе, щоб максимально швидко відновити постачання гарячої води. У більшості будинків вона є. Просто перевірте крани і користуйтеся централізованою послугою», – ідеться в повідомленні.

Станом на зараз, за даними Харківської міськради, постачання гарячої води відновлене майже в усьому місті. Найближчим часом фахівці підключать до послуги трохи менше 200 будинків, що залишились.

Нагадаємо, Росія вранці 22 березня атакувала критичну інфраструктуру Харкова – через щонайменше 19 ракетних ударів у місті зникло електропостачання. Це одна з найбільших атак на енергосистему міста та регіону з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Нині у Харкові поступово відновлюється електротранспорт — запрацювало метро, а в харків’ян у квартирах за графіком з’явилося світло.

«Досить важко гарантувати якісь конкретні терміни. Ми говоримо про орієнтовний період у 7-10 днів, можливо до двох тижнів, коли енергетики зможуть відновити в повному обсязі нормальне енергопостачання міста. Тут треба сказати, що це звичайно при умові, що ну не буде нових масштабних руйнувань», – говорить голова правління ПрАТ «НЕК Укренерго» Володимир Кудрицький про терміни повноцінного відновлення електропостачання у Харкові.

Читайте також

  • В Укренерго назвали збитки енергосистеми Харкова через російські обстріли. «Що стосується підстанцій Укренерго – це як мінімум десятки мільйонів євро», – пояснює очільник Укренерго.
  • Укренерго: пошкоджену ТЕЦ-5 в Харкові обов’язково треба відновити. ТЕЦ-5 Харків втратила основні потужності генерування теплової та електричної енергії міста після російської атаки, яка сталася 22 березня.