Зафіксовані «прильоти» на вулицях Новгородській та Бакуліна, а також на проспекті Незалежності. Внаслідок ракетних ударів постраждали 45 цивільних, одна людина загинула.

Про це повідомив керівник Харківської обласної прокуратури Олександр Фільчаков.

«Внаслідок цього ракетного обстрілу зазнали руйнувань близько 25 об’єктів цивільної інфраструктури та багатоповерхових будівель», — зазначив Фільчаков.

У поліції Харківської області зазначили, що беруть під цілодобову охорону всі будинки, адмінбудівлі, які постраждали внаслідок удару.

UPD (11:35) Олег Синєгубов повідомив, що у медзакладах Харкова перебуває 38 осіб: 4 дітей у легкому стані, 3 людини — у важкому, з них 1 літня жінка у вкрай важкому стані — в комі.

Що відомо про обстріл Харкова 2 грудня

Вранці 2 січня в Харкові прозвучала серія вибухів. Перший вибух в місті почули о 07:30, другий — о 07:37, третій — о 07:41, четвертий — о 07:56. Як повідомив Синєгубов, за ранок зафіксували щонайменше 6 влучань в Шевченківському районі.

Ігор Терехов повідомив, що кількість постраждалих збільшилась до 45 людей. Загинула 91-річна жінка. Серед постраждалих 5 дітей: 3 хлопчики 9 років; дівчатка 6 і 13 років. У них зафіксовані вибухові травми, забої, акубаротравми, гострі реакції на стрес. 

Також поранень зазнали 24 жінки віком від 19 до 84 років і 15 чоловіків — від 24 до 60 років. Наразі 28 пацієнтів перебувають у лікарнях, зокрема 3 дітей. Медики оцінюють їх стан як середній.

У поліції Харківської області повідомляють, що пошкоджені приватні будинки та господарчі споруди.

Читайте також

  • «Ми живі. Малого встигла сховати»: харківська волонтерка поранена внаслідок обстрілу міста