У Харкові виявлено 33 житлові будинки, які були пошкоджені внаслідок ракетних обстрілів Шевченківського району 2 січня. Про це повідомив мер міста Ігор Терехов.

У квартирах і місцях загального користування вибито близько 170 вікон, а також пошкоджено дві покрівлі. Ігор Терехов зазначив, що для усунення наслідків ранкового обстрілу залучені усі комунальні служби. За його словами, через пошкодження тепломагістралі шість будинків залишилися без опалення, також у мікрорайоні є проблеми з газо- та електропостачанням.

«Було пошкоджено магістральний газопровід, стався вибух. Станом на зараз витік газу локалізували. Також було пошкоджено теплову магістраль. Комунальні служби працюють над тим, щоб оперативно усунути пошкодження, бо вночі очікуємо зниження температури. Крім цього, є будинок із дуже серйозними пошкодженнями», — повідомив Ігор Терехов.

Терехов зазначив, що будівельники працюють над можливістю зберегти будівлю, адже там відійшла тримальна стіна.

У результаті ракетних ударів з 29 грудня по 2 січня у Харкові були пошкоджені 108 житлових будинків. Обстеження будівель триває, кількість виявлених пошкоджень може зрости.

Що відомо про обстріл Харкова 2 грудня

Вранці 2 січня в Харкові прозвучала серія вибухів. Перший вибух в місті почули о 07:30, другий — о 07:37, третій — о 07:41, четвертий — о 07:56. Як повідомив Синєгубов, за ранок зафіксували щонайменше 6 влучань в Шевченківському районі.

Ігор Терехов повідомив, що кількість постраждалих збільшилась до 45 людей. Загинула 91-річна жінка. Серед постраждалих 5 дітей: 3 хлопчики 9 років; дівчатка 6 і 13 років. У них зафіксовані вибухові травми, забої, акубаротравми, гострі реакції на стрес. У медзакладах Харкова перебувають 38 осіб: 4 дитини у легкому стані, 3 людини — у важкому, з них 1 літня жінка у вкрай важкому стані — в комі.

Також поранень зазнали 24 жінки віком від 19 до 84 років і 15 чоловіків — від 24 до 60 років.

У Харківській ОВА повідомили, що триває ідентифікація типу ракет: попередньо це були Іскандер-К або Кинджали.

Читайте також

  • Харків атакували «Іскандерами» — керівник Харківської прокуратури Фільчаков