У Харківській області продовжують виплачувати компенсації за пошкоджене та знищене російськими окупантами майно.

За даними голови Харківської ОВА Олега Синєгубова, комісії на місцях розглянули 4 634 заяви на загальну суму 153,2 млн гривень.

Жителі всіх районів Харківщини зможуть отримати кошти за знищені будинки. Найбільшу кількість заяв опрацювали в Ізюмському районі, де погоджено виплати на суму майже 59 млн гривень. У Харкові схвалили відшкодування на суму понад 19 млн грн. Загалом у Харківській області зареєстровано 12 507 заяв. 

«Питання виплат людям компенсацій залишається одним з пріоритетних та перебуває на особливому контролі. Критично важливо опрацювати усі заяви якнайшвидше, щоб люди могли в найкоротші терміни відновити своє житло», — коментує очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Що таке єВідновлення?

єВідновлення — державна програма допомоги у відновленні квартир, приватних будинків або інших житлових приміщень, пошкоджених через бойові дії після 24 лютого 2022 року.

Компенсацію можна отримати, якщо житло підлягає відновленню й не було відремонтоване самостійно. Максимальний розмір допомоги не має перевищувати 200 тисяч гривень, за які можна придбати будівельні матеріали або послуги підрядників-учасників програми. Купити товари й послуги можна лише в компаній-учасників програми.

Читайте також

єВідновлення: як жителям Харківської області отримати компенсацію за пошкоджене житло. 10 травня 2023 року в Україні стартувала програма «єВідновлення». Українці, житло яких було пошкоджене внаслідок бойових дій, зможуть отримати компенсацію на ремонт. Розповідаємо, як одержати кошти жителям Харківської області.

Відтепер українці зможуть отримати компенсацію за зруйноване майно. Відтепер українці, чия оселя повністю зруйнована, можуть отримати електронний сертифікат на купівлю нової домівки або реконструкцію старої.