Держслужбовцям у зоні бойових дій можуть нарахувати до зарплати коефіцієнт 1,5.

Голова Богодухівського районної військової адміністрації Анатолій Рисцов у інтерв’ю Ґвара медіа розповів, що отримує заробітну плату у розмірі 13, 600 грн. На його думку, українці мають право знати, скільки заробляють чиновники та на що витрачається бюджет.

«У мене державна оплата з першого січня, просто гола зарплата — на руки я отримую 13,600 гривень. Проте вийшла Постанова Кабінету Міністрів, де прописано: якщо ти в зоні бойових дій або можливих бойових дій, то можна нарахувати коефіцієнт 1,5», – повідомив Рисцов.

За його словами, районну адміністрацію не забезпечують нічим, окрім зарплат. Тому вимушені звертатися до громад та підприємців за допомогою.

«Звернулися до громад — нам трохи дали грошей. Звертаємося до підприємців, щоб допомогли з пальним, тому що виходу іншого немає. Якщо брати районну державну адміністрацію, там бюджет 1 мільйон 600 тисяч і всі кошти йдуть на заробітну плату тим, хто тут працює», – запевняє голова району.

Довідка

Анатолій Рисцов обіймає посаду голови Богодухівського району вдруге: спочатку у березні 2020 року, коли почалася пандемія коронавірусу, потім — 26 березня 2022 року, вже під час повномасштабної війни, розпорядженням Президента України Володимира Зеленського повернувся у новий укрупнений район. Це сталося після зміни районування областей Верховною Радою. Тоді на Харківщині замість 27 районів в регіоні створили сім.

Читати також:

  • У прикордонних населених пунктах Богодухівського району проживає близько 100 дітей.
  • Міжнародні резерви України сягнули рекордної суми з часів Незалежності.
  • Харківщина отримає гроші на відбудову — Шмигаль.