Послуга повноцінно працює на 16 міжнародних автомобільних пунктах пропуску, зазначили в Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Наразі вантажівки перетинають кордон лише за допомогою електронної черги. Загалом, на перетин кордону очікує понад 12 тисяч таких автівок.

«З початку запуску послуги ми мали пункти пропуску, де рух по електронній черзі почався одразу, та ті, де варто було почекати закінчення живої черги, що накопичилась раніше. На вихідних жива черга закінчилась на “Раві-Руській” та “Краківці”, таким чином всі вантажівки перетинають кордон лише відповідно до єЧерги», — наголосив заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач.

За останній тиждень через електронну чергу з України виїхало вже 9,5 тисяч вантажівок, а понад 15 тисяч водіїв успішно зареєструвалися в системі.

Станом на вчора найбільшу чергу зафіксовано на пункті пропуску «Рава-Руська-Хребенне». Також понад 2 тисячі автівок очікують онлайн на перетин кордону через пункти пропуску «Краківець-Корчова» та «Ягодин-Дорогуськ». Варто відзначити, що рух через останній пункт пропуску вже відновлено.

Загалом, з початку пілотного проєкту електронної черги в грудні минулого року до 15 травня, кордон за електронним записом перетнуло 96 078 вантажівок, з яких 88 тисяч були на пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ». Протягом цього періоду більше як 38 тисяч водіїв зареєструвалися в системі.

Читати також:

  • єЧерга запрацювала з 8 травня. Систему впровадили на 16 найбільш критичних та завантажених пунктах пропуску з країнами ЄС та Молдовою — Рава-Руська, Краківець, Шегині, Ужгород, Порубне, Тиса (Чоп) – Захонь, Рені тощо.
  • Реєстрація в єЧерзі здійснюватиметься заздалегідь у зручному місці, а не безпосередньо на пункті пропуску. Скористатися сервісом можна буде з будь-якого пристрою з виходом в інтернет. Сповіщення про наближення черги надходитимуть у вигляді СМС та телефонних дзвінків.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.