Комунальне підприємство «Харківпасс» планує укласти угоду з ФОП Думчев Михайло Сергійович щодо постачання програмного забезпечення вартістю 2,5 млн грн, повідомляє ХАЦ.

В аргументації закупівлі у системи «Прозорро» вказано, що КП необхідно здійснити всі необхідні дії, спрямовані на:

  • забезпечення виготовлення та розповсюдження електронних квитків;
  • справляння плати за проїзд, розподілу;
  • Перерахування коштів плати за проїзд перевізникам з використанням системи «Електронний квиток».

Комунальники мають знати кількість пільговиків, аби порахувати відшкодування перевізникам. Ці розрахунки підприємство зобов’язане надавати до управління праці та соціальних питань Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради. 

Власником комп’ютерної програми, що надає підприємству можливість здійснювати персоніфікований облік проїздів, реєстрація яких здійснена кожним пільговиком за допомогою електронних квитків «Е-ticket», є фізична особа Думчев Михайло Сергійович. Тож саме в нього й планують закупити цю послугу.

Інвестором впровадження системи «Е-ticket» у транспорті Харкова є ТОВ  «Фінансова компанія «Платіжний центр». Власником цієї фірми є Думчев Євген Сергійович. Думчев має спільну фірму з сином Геннадія Кернеса – Даніїлом Приваловим. 

  • Зазначимо, що проїзд у метро та наземному комунальному транспорті Харкова залишається безплатним, а тому система «Е-ticket» не використовується.
  • Нещодавно міський голова Ігор Терехов пообіцяв, що і наступного року проїзд в метро, тролейбусах, автобусах та трамваях таким і залишиться.

Підписуйтеся на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.