Колишній голова Харківської обласної ради Артур Товмасян, якого підозрюють у корупції, заявив про вступ до лав Збройних сил України.

Про це він повідомив на власній фейсбук-сторінці та додав фото у військовій формі.

«Нещодавно отримав повістку, пройшов медичну комісію та присягнув на вірність українському народу. Разом з новобранцями зараз перебуваю на навчаннях», — зазначив Товмасян.

Артур Товмасян у військовій формі / Фото: фейсбук-сторінка Артура Товмасяна

У 2021 році Товмасяна та його заступника Андрія Малиша затримали під час отримання хабаря. Голові облради вручили підозру щодо отримання хабаря розміром понад мільйон гривень.

Вищий антикорупційний суд обрав Товмасяну запобіжний захід у вигляді застави у 2,9 млн грн. У серпні 2021 року Артур Товмасян подав у відставку з посади голови Харківської обласної ради.

Артур Товмасян

Артур Товмасян народився на Донеччині. Закінчив Національної юридичної академії України ім. Я. Мудрого в Харкові. Кар’єру розпочав як юрист-консультант, пізніше очолював Державну виконавчу службу в різних регіонах.

У 2014-му став радником голови Харківської обласної держадміністрації. З 2014 по 2017 роки був заступником начальника Харківського управління юстиції. Обіймав посаду заступника начальника головного територіального управління юстиції, ставши начальником Управління державної виконавчої служби в Запорізькій області.

У 2018–2019 рр. також виконував обов’язки заступника начальника головного територіального управління юстиції та очолював Управління державної виконавчої служби в Харківській області.

З 15 квітня по 18 грудня 2020 р. був головою Харківської районної держадміністрації. Обраний депутатом Харківської облради від «Слуга народу» у жовтні 2020 року. З 11 грудня 2020 до 19 серпня 2021 року обіймав посаду голови Харківської облради.

У вересні 2021 р. обраний віцепрезидентом Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Читайте також

  • Харківська облрада вже вдруге спробує позбавити почестей колишнього регіонала Суркіса
  • У Верховну Раду надійшла заява нардепа Шпенова про складання повноважень