До Дня захисту дітей на Харківщині відкрили оновлене дитяче консультативно-діагностичне відділення в Інституті патології хребта та суглобів імені професора М.І. Ситенка НАМН України. Відділення працює з 1932 року.

Про це повідомила пресслужба Харківської ОВА.

У відділенні оновили дитячу кімнату, кабінети лікарів та реєстратуру.

«Для Харківщини має вагоме значення відкриття сьогоднішнього дитячого консультативно-діагностичного відділення, бо раннє виявлення патології суглобів у діточок — це запорука здорової людини надалі. Мені дуже приємно, що фахівці цього інституту є і як науковцями, так і практичними лікарями. І все робиться для того, щоб наше населення було здоровим», — сказала заступниця начальника ХОВА Олена Логвинова.

Оновлене відділення / Фото: kharkivoda.gov.ua
Оновлене відділення / Фото: kharkivoda.gov.ua

Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМН України — один із найстаріших науково-дослідних закладів України. Він створений у 1907 році.

Основна мета — розвиток ортопедичної науки та вдосконалення медичної допомоги хворим з ортопедо-травматологічною допомогою. У вересні 2000 року. інститут увійшов до складу Академії медичних наук України й одержав назву Інститут патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка НАМН України, з 2007 року одержав статус державної установи.

Читайте також