Харківщина відновлюється: продовжують ремонтувати пошкоджені житлові будинки, відбудували вже 62 мобільні базові станції, повернули світло в селище Чкаловське, а також у села Артемівка та Новий Бурлук Чугуївського району.

Продовжують відновлювати пошкоджені житлові будинки

Завершено відновлювальні роботи на 252 об’єктах в області. Зробили ремонти віконних і дверних прорізів, конструкцій покрівлі, фасади в житлових будинках, дитсадках, лікарнях.

Також надійшов черговий транш допомоги в розмірі 300 мільйонів гривень. Тому завдання місцевої влади у деокупованих громадах – сформувати перелік пошкоджених об’єктів, які можливо відновити за ці кошти. 

Зруйнований будинок / slovoidilo.ua

На Харківщині оператори відбудували вже 62 мобільні базові станції

Про це розповів міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров:

«Під час окупації міст росіяни масово знищують мобільні базові станції. Мета – залишити людей без зв’язку та інтернету. Тому наша топзадача – допомогти операторам максимально швидко відновити телеком-інфраструктуру. Для цього забезпечуємо їх Старлінками».

Станції Lifecell відновлені у Вовчанську, Печенігах, Шевченковому та Приколотному.

Відновлена станція lifesell / t.me/zedigital

Відновлення електропостачання громадам Харківщини 

Електрику повернули в селище Чкаловське, а також у села Артемівка та Новий Бурлук Чугуївського району. Світло отримало близько 5500 жителів.

Наразі тривають роботи з відновлення електропостачання у селах Базаліївка та Коробочкине Чугуївського району.

Відновлення електропостачання / t.me/synegubov

Відновлення доріг, які зруйновані внаслідок бойових дій

У першу чергу ліквідовують наслідки на дорогах, які є важливими маршрутами для надання гуманітарної та медичної допомоги населенню.

На деяких дорогах деокупованих територій вже розпочали наносити дорожню розмітку для забезпечення безпеки руху. 

Розмітка дороги / kharkivoda.gov.ua

На сьогодні відновлено понад 1000 м2 доріг на Балаклійському та Липецькому напрямках. Прибрано сміття на дорогах та узбіччях протяжністю понад 30 км. Нанесено близько 30 км розмітки.