Тварин на початку повномасштабного вторгнення перевезли до Харківського зоопарку. 

До Екопарку в Харкові повернули двох тигрів-братів з унікальним білим забарвленням. Весною 2022 року через інтенсивні обстріли тварин вимушено перемістили до Харківського зоопарку. Про це сьогодні, 1 березня, повідомили у Фельдман екопарку.

«Це унікальні тварини, якими можуть похвалитися не так багато зоопарків світу, та справжні улюбленці наших відвідувачів. Тепер з ними можна знову побачитись на старому місці, у їхніх улюблених вольєрах, які ми відновили після ушкоджень, отриманих страшною весною-2022», – ідеться в повідомленні.

Тигри два роки проживали у Харківському зоопарку, поки вдома їм не створили умови для подальшого життя. Тепер тварин можна відвідати у їх вольєрах в екопарку.

Цього року в лютому до парку повернули ще пару білих тигрів.

Раніше Ґвара Медіа розповідала історію родини Світлани та Віталія, які попри постійні обстріли росіян на початку повномасштабного вторгнення продовжували доглядати тварин екопарку, допомагати їх евакуйовувати та рятувати від поранень. Під час евакуації буйволів 5 травня 2022 року син подружжя загинув внаслідок обстрілу.

Читайте також

  • В Україні з’явиться Єдиний реєстр домашніх тварин.
  • В Україні офіційно дозволили перебувати в укриттях з домашніми тваринами.