Понад 200 дітей пільгових категорій з Харкова та області вирушили на оздоровлення у табір «Артек-Буковель» 

Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу, проведуть два тижні на оздоровленні у таборі «Артек-Буковель». Усього на відпочинок вирушили 216 дітей з Харківської області. Оздоровлення для них організували за підтримки Фундації Олени Зеленської. Про це повідомили у пресслужбі ХОВА. 

«Вдячні Фундації Олени Зеленської за підтримку в організації оздоровлення для дітей Харківщини. Це діти пільгових категорій. За дорученням начальника ХОВА Олега Синєгубова, робимо все можливе, щоб забезпечити їх найнеобхіднішим. Упродовж 14 днів діти разом з батьками-вихователями відпочиватимуть за програмою «ART-roblox: створи свою гру»: будуть вигадувати власні віртуальні світи та ігри, матимуть змогу відчути себе фантастичними героями. Це цікаве і дуже потрібне сьогодні дозвілля, адже попри війну діти мають залишатися дітьми», – сказала заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська

У таборі маленькі харків’яни отримають збалансоване 5-разове харчування та 24/7 будуть під опікою кваліфікованих дорослих. На них чекає насичена програма: пізнавальні квести, творчі конкурси та спортивні змагання, походи в гори та фестивалі.

Діти з Харківщини вирушають у табір / Фото: ХОВА

У Міжнародний день захисту дітей, 1 червня, запущено експериментальний проєкт для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, – «Монетизація дитячого оздоровлення за принципом «гроші ходять за дитиною».

Цьогоріч отримати кошти на придбання путівки має право один з батьків (або опікун) дитини, що виховується в малозабезпеченій сім’ї та належить до таких категорій як дитина з інвалідністю (здатна до самообслуговування) або дитина із багатодітної сім’ї. При цьому, місце проживання такої дитини має бути задекларовано/зареєстровано на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей. Як це зробити – пояснюємо тут.

Читати також:

  • Дитяча залізниця відновила роботу в Харкові — фото
  • У Харкові погасили марку приурочену до Дня захисту дітей — фото
  • Маленький біженець витратив першу зарплату на подарунок для захисників з Харкова

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.