Дітям надаватимуть кваліфіковану психологічну допомогу, вони зможуть позбутися страхів та відновити своє ментальне здоров’я. 

Діти з Куп’янської громади відправилися на оздоровлення до дитячого медичного центру психологічної реабілітації в Києві. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації. 

«Перша група з 10 дітей вже вирушила до  дитячого медичного центру психологічної реабілітації в Києві. Дітям надаватимуть кваліфіковану психологічну допомогу, вони зможуть позбутися страхів та відновити своє ментальне здоров’я», – ідеться в повідомленні.

Також в адміністрації повідомили, що з дітьми працюватимуть лікарі, психологи, вихователі та інструктори з фізичного виховання. Загалом відпочинок триватиме 14 днів. У програму включено розважальні заходи та екскурсії визначними місцями Києва.

Нагадаємо, станом на 21 листопада з Куп’янського району вдалося евакуювати 292 дитини. Ще чотири дитини залишаються в небезпечній зоні. Однак їх найближчим часом вивезуть на безпечну територію.

Читайте також

У харківській «метрошколі» навчається 1787 дітей — Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець. До процесу доєдналися 22 заклади середньої освіти Харкова, де навчаються діти 1-11 класів.