Серед найбільш популярних заходів підготовки – придбання ліхтариків та батарейок, підготовка запасів їжі, купівля акумуляторів та генераторів, а також підготовка запасів питної води.

Майже 75% українців готувалися до можливих проблем з енергопостачанням взимку, при цьому 74% опитаних у випадку відсутності електроенергії протягом тижня не планують залишати своє житло. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи Рейтинг. 

72% опитаних вказали, що у їхньому населеному пункті є «Пункт незламності». Водночас у сільській місцевості майже 40% мешканців зазначили, що їхньому населеному пункті «Пункт незламності» відсутній. Серед тих респондентів, які мають його у своєму населеному пункті, 13% користувалися ним минулої зими: 3% часто, 10% рідко.

Нагадаємо, у Харківській області створено 933 Пункти Незламності, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Синєгубов під час брифінгу. Вони забезпечені генераторами, інтернетом та теплом, зазначив Синєгубов. За його словами, частина з них уже працює цілодобово.

Читайте також

  • У Харківській міськраді розповіли як готуються до блекаутів.