У Харкові продовжують готуватися до блекаутів. Наразі до тривалого відключення світла готові працювати 1021 продовольчий магазин, 178 магазинів непродовольчих товарів, 316 аптек і 128 АГЗС. Також підготувалися 16 ветеринарних клінік, 35 зоомагазинів та 64 закладів харчування.

Про це повідомили в пресслужбі Харківської міської ради.

«У разі нетривалих відключень (від 2 до 4 годин) більшість магазинів і аптек продовжуватимуть обслуговувати покупців протягом світлового дня навіть без генераторів. Крім того, у світлий час доби в місті працюють усі 48 ринків і торговельних майданчиків», — додали в Міськраді.

Власники аптек також обладнують заклади генераторами та джерелами автономного живлення, щоб забезпечити харків’ян усім необхідним.

Аптеки працюють у всіх районах міста, обладнуються  генераторами та джерелами автономного живлення, щоб забезпечити харків’ян необхідними ліками, санітарно-гігієнічними засобами та іншими товарами першої необхідності у випадку перебоїв з електропостачанням. Під час можливого блекауту в Харкові готові працювати 310 аптек. 

Читайте також

  • На Харківщині створена майже тисяча Пунктів Незламності.