Штурмових дій протягом минулої доби не вели.

Російські війська за минулу добу завдали авіаударів по восьми населеним пунктам Харківської області: Ветеринарне, Харків, Синьківка, Кругляківка, Борова, Новоєгорівка, Іванівка та Кислівка. Про це у ранковому зведені повідомляє Генштаб.

За минулу добу на Куп’янському напрямку російські війська штурмових дій не вели.

Під авіаударами росіян опинилися Новоєгорівка, Іванівка та Кислівка Харківської області. Про це у ранковому зведенні повідомляє Генштаб.

На Слобожанському напрямку російські війська зберігають військову присутність у прикордонних районах, проводять диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання українських військ на загрозливі напрямки та нарощують щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону.

Під артилерійським вогнем опинилися близько 100 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей.

Нагадаємо, Уряд виділив додаткові п’ять мільярдів гривень на закупівлю дронів. Гроші отримає адміністрація Державної служби спеціального звʼязку та захисту інформації на безповоротній основі коштом резервного фонду державного бюджету.

Читайте також

  • В Україні стартував проєкт допомоги ЗСУ «Куп’янський дрон»: що про нього відомо.