На Куп’янському напрямку армія РФ наступальних чи штурмових дій не вела, про це повідомляють у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ від 30 березня.

Авіаційних ударів зазнали населені пункти: Кругле, Григорівка, Синьківка та Петропавлівка Харківської області.

На Слобожанському напрямку російські військові присутні у прикордонних до Харківщини районах, продовжують обстріли населених пунктів з меж РФ, а також мінують територію поруч з українським державним кордоном. На цій ділянці фронту артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько 20 населених пунктів, серед них Кудіївка, Стрілеча та Плетенівка Харківської області.

Під артилерійським та мінометним вогнем на Куп’янському напрямку опинилися більш як 10 населених пунктів, серед яких: Дворічна, Синьківка, Петропавлівка та Піщане Харківської області.

Загалом на всіх фронтах протягом доби відбулось 79 бойових зіткнень. Загалом російська армія завдала 13 ракетних ударів, 56 авіаударів та здійснила 57 обстрілів з РСЗВ по позиціях українських військ та населених пунктах.

Змін у лінії фронту на Куп’янському напрямку не зафіксовано — ISW. Позиційні бої тривали вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна 29 березня, але підтверджених змін на цій ділянці фронту не було, повідомляють в американському Інституті вивчення війни. Основною ціллю Росії на цій ділянці фронту є – повна окупація Луганської області та просування на схід Харківщини та північ Донецької області.

На цю тему

Росіяни скоїли замах на вбивство начальника Харківського військового гарнізону. На начальника Харківського військового гарнізону Сергія «Марселя» Мельника було скоєно атаку з боку російських військових.

«Куп’янський рай…»‎: як відбувається евакуація зі сходу Харківської області. З Харкова до Куп’янська близько двох годин їзди автомобілем в одну сторону. Цей маршрут ледь не щоденно долають волонтери громадської організації «Троянда на руці»‎, щоб евакуювати мешканців з Куп’янського району, де російські війська щоденно завдають артилерійських та авіаударів. Команда Ґвара Медіа відвідала Куп’янську громаду і розповідає, як й куди вивозять людей та що на них чекає після евакуації.