«На балькон!» він не відправляв, а лише захоплювався тим, як українські захисники облаштували кухню і невпинно працюють над знищенням ворога. Ектор Хіменес-Браво – відомий кухар та ведучий відвідав один з підрозділів 92 ОШБр – Ахіллес – батальйон ударних БпАК 92-ї ОШБр ім. кошового отамана Івана Сірка.

«Я щиро захоплююсь нашими воїнами і вважаю своїм обов’язком їх підтримувати. Медійні люди, як ніхто, повинні використовувати свій статус на благо України. Тому, у своїх соцмережах я вкотре закликав підписників підтримати збір на дрони і ми це зробили. Чергова партія безпілотників сьогодні доставлена до батальйону «Ахіллес» – прокоментував візит Ектор.

Відомий кухар Ектор Хіменес-Браво відвідав харківську 92 ОШБр / Фото: facebook.com/92ndSAB
Відомий кухар Ектор Хіменес-Браво відвідав харківську 92 ОШБр / Фото: facebook.com/92ndSAB

92-га окрема штурмова бригада

92-га ОШБр імені кошового отамана Івана Сірка – це формування механізованих військ у складі Сухопутних військ Збройних сил України. Бригада дислокується на Харківщині. Її бійці брали участь у всіх бойових діях на сході України з 2014 року. У 2022 році бригада брала участь в обороні Харкова та Слобожанському контрнаступі.

Про батальйон «Ахіллес»

У лютому 2024 року батальйон ударних безпілотних авіаційних комплексів (БпАК) «Ахіллес» 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка завдав 380 ударів по російських цілях. Про результати роботи за місяць повідомив командир батальйону Юрій Федоренко.

Зокрема, було знищено 24 одиниці ворожої техніки та уражено 50. Крім того, батальйон «Ахіллес» ліквідував два склади із боєприпасами та уразив 253 інженерні фортифікаційні споруди, укриття та вогневі позиції російських військових.

Безпосередньо з особовим складом армії РФ батальйон підрахував 21 ліквідованого та 30 поранених ворожих військових.

Наразі підрозділ виконує бойові завдання на Бахмутському напрямку. Читайте, як працює рота ударних безпілотників «Ахіллес», у репортажі Ґвара Медіа.