У лютому 2024 року батальйон ударних безпілотних авіаційних комплексів (БпАК) «Ахіллес» 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка завдав 380 ударів по російських цілях.

Про результати роботи за місяць повідомив командир батальйону Юрій Федоренко.

Зокрема, було знищено 24 одиниці ворожої техніки та уражено 50. Крім того, батальйон «Ахіллес» ліквідував два склади із боєприпасами та уразив 253 інженерні фортифікаційні споруди, укриття та вогневі позиції російських військових.

Результати “ахіллесівців” за 2023 рік / Зображення: t.me/fedorenkoys

Безпосередньо з особовим складом армії РФ батальйон підрахував 21 ліквідованого та 30 поранених ворожих військових.

Наразі підрозділ виконує бойові завдання на Бахмутському напрямку. Читайте, як працює рота ударних безпілотників «Ахіллес», у репортажі Ґвара Медіа.

Нагадаємо, з 31 січня 2024 року підрозділ розширився до батальйону. Наразі «ахіллесівці» проводять рекрутингову кампанію. Підтримати підрозділ можна за посиланням.

92-га окрема штурмова бригада

92-га ОШБр імені кошового отамана Івана Сірка – це формування механізованих військ у складі Сухопутних військ Збройних сил України. Бригада дислокується на Харківщині. Її бійці брали участь у всіх бойових діях на сході України з 2014 року. У 2022 році бригада брала участь в обороні Харкова та Слобожанському контрнаступі.

Читайте також